Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotograficzną związaną z reportażem z chrztu świętego. Fotorelacja obejmuje pełną dokumentację wydarzenia, począwszy od przygotowań, przez ceremonię, aż po przyjęcie. Najlepiej obejrzeć kilka z powyższych reportaży, aby przekonać się jak to wygląda w moim obiektywie.

Na przygotowania poświęcam około godziny. Jest to wystarczający czas, aby wykonać krótką sesję dziecięcą, zdjęcia detali, uwiecznić ubieranie dziecka i zakończyć przygotowania zdjęciami grupowymi z rodziną. Zdjęcia z przygotowań i ubierania dodatkowo urozmaicają reportaż z chrztu świętego, kiedy to maluszek fotografowany jest w swoim naturalnym, codziennym otoczeniu, wśród swoich zabawek i najbliższej rodziny. Najczęściej towarzyszą mu wtedy rodzice oraz rodzice chrzestni.


W czasie ceremonii skupiam się na dokumentowaniu najważniejszych momentów, takich jak obrzęd chrztu, błogosławieństwo rodziców i chrzestnych, a także wszelkie inne chwile i emocje towarzyszące temu świętemu wydarzeniu. Bardzo często najfajniejsze zdjęcia wychodzą w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego bacznie obserwuję wszystko, co dzieje się dookoła mnie podczas całego dnia pracy.


Podczas fotorelacji z przyjęcia staram się uchwycić relacje między gośćmi, ich radości i zabawę, uwieczniając każdy szczegół i emocje. Fotografuję interakcję rodziny z maluszkiem, wznoszone toasty, bawiące się dzieci oraz inne momenty, które dodają koloru i życia na zdjęciach. Po tym, jak wszyscy zjedzą i trochę się zintegrują organizujemy zdjęcia grupowe, a reportaż kończymy zdjęciami z wyjeżdżającego tortu. Staram się, aby całość fotorelacji jak najdokładniej opowiadała historię tego dnia. Widoczne powyżej relacje to jedynie "skróty dnia"/"highlights", a nie wszystkie zdjęcia, które otrzymali rodzice.


Kilka kwestii technicznych: Czas pracy to 5 godzin. Koszt reportażu: 1200zł. Przybliżony czas oczekiwania na efekt końcowy to 30 dni roboczych. Umowne minimum to 150 zdjęć, aczkolwiek często bywa ich ponad 200. Wszystko zależy od wielu czynników - głownie od ilości zaproszonych gości. Zdjęcia dostarczane są w formie cyfrowej do pobrania z serwera oraz dodatkowo w galerii zdjęć online, która jest dostępna dla klientów przez okres 90 dni. Galeria ta umożliwia łatwe i szybkie udostępnianie zdjęć rodzinie i przyjaciołom, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w uroczystości. W cenie reportażu zawarty jest również pakiet 30 odbitek w formacie 23x15 (wybieranych przez klienta). Istnieje również możliwość zamówienia dodatkowych odbitek dla rodziny. Pracuję tylko na sprzęcie wysokiej klasy, aby zapewnić najlepszą jakość zdjęć. Używam profesjonalnych aparatów i obiektywów, co pozwala mi uchwycić nawet najdrobniejsze detale i emocje, dzięki czemu wasze zdjęcia będą wyjątkowe i pełne życia.

Dojazd na terenie Białegostoku zawarty jest w cenie. Poza granicami Białegostoku 1km-2zł. (przykład: Białystok-Łomża - odległość 80km, wraz z powrotem 160km - koszt dojazdu 320zł).